logo
logo
skendehu

SME TU PRE VÁS UŽ 30 ROKOV

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
.

 

Ponožky Vám vyrobíme podľa Vašich potrieb a predstáv. Ponožky vyrábame pre športovcov, športové tímy, záujmové spolky, golfové kluby a iné.  Ponožky s vlastným logom či popisom, ktorý je priamo vypletený na ponožke, dodávame tiež pre firmy ako reklamný predmet pre obchodných partnerov či zamestnancov.

Ďalej sa zaoberáme výrobou ponožiek pre osoby so zdravotným problémom. Zdravotné ponožky Vám vyrobíme priamo podľa Vašich potrieb s ohľadom na Vaše zdravotné problémy. 

 

Čo ponúkame?

Zákazková výrobaVýrobu ponožiek na zákazku s vlastným motívom. Motív je vždy vypletený  priamo na ponožke a tým je zaručená jeho dlhá životnosť a farebná stálosť. Stačí si vybrať ponožky z našej ponuky a pokiaľ sa Vám nebude páčiť žiadna farebný variant, je možné sa dohovoriť na vlastnom riešení farebnosti ponožiek. 

Vlastný motív je väčšinou možné umiestniť do lemu, do oblasti priehlavku i chodidla. Po dohovore je možné zvoliť aj iné miesto, ak je to v rámci výroby uskutočniteľné. Balenie ponožiek je dodávané buď v našich etiketách, alebo je možné dodať svoje vlastné.


Ako prebieha spolupráca? 

Vždy ku každej zákazke pristupujeme individuálne a je možné sa dohovoriť na čomkoľvek, čo je v našich možnostiach. Ponožky Vám vyrobíme už od 100, - párov. (Po dohovore je možné dohodnúť sa aj na menšom počte.) 

Akonáhle si ujasníme všetky informácie o vzhľade ponožky a použitých materiáloch, vyrobíme Vám vzorku na zákazku, po jeho schválení začneme vyrábať kompletné zákazku. Dĺžka dodania je závislá na type a farbe ponožky, druhu použitého materiálu a obsadenosti výroby. Výroba ponožiek na zákazku väčšinou trvá 3 týždne. 

Cena sa Vám bude určite páčiť, nebudete platiť tisíce za grafické spracovanie a programovanie. Priemerná cena zákazkovej výroby 100ks ponožiek navýši bežnú predajnú cenu e-shopu cca. o 0,20€ - 0,50€. Všetko je ale individuálne, typ logá, farebné spracovanie, použité materiály a pod. Ovplyvňujú výslednú cenu, preto je najlepšie na nič nečakať a kontaktovať nás priamo a všetko spolu dotiahneme. 


Požiadajte o cenovú ponuku

 1. Uveďte typ a farbu ponožky z našej ponuky ponožiek so striebrom , na ktorú by ste chceli umiestniť vlastné logo / popis a iné
 2. Napíšte požadovaný počet ponožiek vrátane počtu ks podľa veľkosti ponožiek.
 3. Zašlite nám logo / popis, ktorý chcete umiestniť na ponožku.
 4. Kontaktovať nás môžete priamo cez kontaktný formulár na pravej strane web stránky, emailom alebo telefonicky. alebo telefonicky.

 

"Vždy je možné sa dohovoriť na individuálnom riešení a prispôsobiť ponožky na mieru Vaším potrebám, preto nás kontaktujte a my sa o Všetko postaráme."

 výroba ponožiek

 

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail


    

  https   Active Search Results   cloudflare


    

  web site hosting

  web hosting comparison services

  woocommerce web site hosting

  worpress web site hosting

  web site hosting

  joomla site hosting

  magento site hosting

  drupal site web hosting

  prestashop web site hosting