logo
logo
skendehu

SME TU PRE VÁS UŽ 30 ROKOV

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
.

 

Firma RENTEX vznikla v roku 1990 ako združenie so zameraním na výrobu a distribúciu ponožkového tovaru. Nachádza sa na juhozápadnom Slovensku na trase Nitra - Trnava. Výrobu ponožiek sme rozbiehali na klasických mechanických strojoch.

 

rentex logoV roku 1995 sme naše združenie pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným, a odvtedy pôsobíme na trhu ako RENTEX, s. r. o. Spoločnosť RENTEX, s. r. o. patrí medzi tradičných slovenských výrobcov ponožkového tovaru. Bohatý výrobný program spoločnosti umožnuje zákazníkom nakúpiť od jedného dodávateľa kompletný sortiment letného, zimného, športového tovaru v dámskych, pánskych aj detských veľkostiach, a špeciálnych ponožiek pre poľovníkov, rybárov, športovcov. V ponuke máme aj výrobu štucní pre futbalistov.

Výroba

Výrobky pletieme na českých pletacích strojoch ANGE, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a veľkou produkciou a patria v danej kategórii do svetovej špičky.

 

Materiál

Základom vysokej kvality je okrem pletacích strojov aj materiál od tuzemských a zahraničných výrobcov ako je Scholler Rakúsko, Elastex Krnov, Clasic cotton Jaromeř, Fibrochem Svit.

Najpoužívanejším materiálom je prírodný materiál bavlna. Ku kvalite výrobkov prispieva aj polypropylénové vlákno Prolen ®, ktoré tvorí jadro ponožiek a zaručuje pevnosť a pružnosť výrobkov.

Sortiment

Ponuka našej firmy RENTEX s. r. o. je od klasických ponožiek až po spoločenské, športové, zimné, zdravotné. V sortimente našich výrobkov nájdete aj špeciálne ponožky pre rybárov, poľovníkov, futbalové štucne a pracovné ponožky, výrobky s reklamným logom, vyhovieme aj špeciálnym zákazkovým objednávkam.

Výrobky spoločnosti RENTEX sa vyznačujú pohodlným, príjemným a bezproblémovým nosením. Naša produkcia je navrhovaná s ohľadom na funkčnosť, kvalitu a trvanlivosť, spolu s dôrazom na estetickú úroveň výrobkov.

Pri vývoji ponožiek spolupracujeme s výskumnými ústavmi v oblasti textilu a všetky naše výrobky sú certifikované.

 

 

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


    

  https   Active Search Results   cloudflare


    

  created by: Marek Sarvas